XVII Wystawa Pojazdów Zabytkowych

Tucholskie Stowarzyszenie Pojazdów Zabytkowych DRAGON ma zaszczyt zaprosić Państwa po raz siedemnasty na naszą coroczną Wystawę Pojazdów Zabytkowych, którą w tym roku zaplanowaliśmy na 8 lipca.Kilka ważnych informacji:


- miejscem imprezy będzie, jak w latach ubiegłych Park Zamkowy, który znajduje się za Urzędem Miejskim. Dużym atutem tej lokalizacji jest bezpośrednie sąsiedztwo centrum miasta - starówki,


- do udziału w wystawie dopuszczone zostaną pojazdy mające minimum 30 lat, a jedynym wyjątkiem są pojazdy rodzimej produkcji, dla których znosimy kryterium wieku,


- wpisowe ustaliliśmy na 30zł od załogi, w cenie którego oferujemy oprócz świetnej atmosfery pamiątki zlotowe, posiłek oraz upominki i dodatkowe atrakcje dla każdego dziecka w załodze.

Z wpisowego zwolnione są wszystkie pojazdy wyprodukowane przed 1945 rokiem.


Mapa dojazdu tutaj


Jak co roku naszym gościom zapewnimy moc atrakcji, a że staramy się aby nasza impreza miała charakter typowo rodzinny  - szczególnie zadbamy o dzieci, tak aby czas z nami spędzony był mile wspominany.

Na terenie wystawy zapewniamy gastronomię, skosztować będzie można tradycyjnych lodów, a jedną z atrakcji będzie pokaz auto detailingu. Obok bramy wjazdowej wytyczone zostanie też miejsce dla rozładunku i zaparkowania lawet.


Tradycyjnie przygotowaliśmy pamiątkowe wyróżnienia i nagrody dla posiadaczy pojazdów w kilku kategoriach.