XIV Wystawa Pojazdów Zabytkowych

Zaproszenie na Piknik Rodzinny Miłośników Pojazdów Zabytkowych
i XIV Wystawę Pojazdów Zabytkowych
Tuchola 3-5 lipca 2015.


Tucholskie Stowarzyszenie Pojazdów Zabytkowych organizuje już po raz czternasty zlot miłośników pojazdów zabytkowych, który w tym roku przyjmuje nazwę Piknik Rodzinny Miłośników Pojazdów Zabytkowych – Tuchola 2015. Tradycyjnie już pragniemy Państwa zaprosić na wizytę w stolicy Borów Tucholskich w dniach 3-5 lipca 2015r. gdzie przez 2 dni będziecie mogli korzystać z piękna naszej przyrody.

W tym roku ograniczyliśmy ilość miejsc noclegowych wyłącznie do domków w Zajeździe Pod Jeleniem i możemy Wam zaoferować ok. 55 miejsc w domkach i ewentualnie na polu namiotowym lub w hotelu. Bazą zlotu i miejscem wieczorów integracyjnych będzie wyłącznie Zajazd „Pod Jeleniem” w celu poprawy bezpieczeństwa samej imprezy jak i naszych pojazdów przed niepowołanymi osobami z zewnętrz. Z tego samego powodu ograniczyliśmy również limit uczestników tegorocznego zlotu do 70 osób. Do dyspozycji naszych gości mamy 10 nowoczesnych 4-osobowych domków z łazienkami i 3 domki 5-osobowe z łazienkami o nieco niższym standardzie - hotelcamping.tuchola.pl

Zapraszamy Was z całymi rodzinami, bowiem chcemy aby to była impreza rodzinna, w której coś ciekawego znajdą dla siebie zarówno miłośnicy zabytkowych pojazdów jak i członkowie ich rodzin, a szczególnie dzieci.

Zgłoszenia

Zapisy rozpoczną się w poniedziałek 4 maja br. i potrwają maksymalnie do niedzieli 17 maja br. Decyduje kolejność zgłoszeń! Prosimy wypełnić kartę zgłoszeniową i przesłać na adres email podany w karcie.

Zastrzegamy sobie prawo wcześniejszego zamknięcia przyjmowania zgłoszeń w sytuacji wyczerpania miejsc noclegowych lub osiągnięcia 70 zgłoszonych osób.  Wszystkie osoby pozostałe, które wypełniły zgłoszenia trafią na listę rezerwową. Prosimy o zaznaczanie rezerwacji miejsc noclegowych na campingu w domkach lub na polu namiotowym. Oczywiście istnieje również możliwość zarezerwowania miejsc hotelowych, ale prosimy to robić bezpośrednio z obsługą Zajazdu „Pod Jeleniem”. W przypadku gdy załogi są jedno lub dwuosobowe prosimy aby w miarę możliwości we własnym zakresie dobierać się z innymi załogami w celu wykorzystania ilości miejsc noclegowych. W takiej sytuacji należy w zgłoszeniu w uwagach dopisać, że prosicie o zakwaterowanie z załogą złożoną z osób X i Y. Co do posiłków, to proponujemy Państwu skorzystanie z oferty restauracji borowiackiej Zajazdu „Pod Jeleniem”. Każdy uczestnik samodzielnie decyduje o możliwości wykupienia posiłków. W restauracji Zajazdu na bieżąco można będzie zamówić dania z karty. Pozostawiamy jednak Państwu możliwość wcześniejszego zamówienia posiłków na zgłoszeniu, po promocyjnych cenach, co restauracji pozwoli na sprawniejsze działanie kuchni w dniach imprezy i wydawanie posiłków bez konieczności oczekiwania. Wykaz i cennik posiłków poniżej. Zastrzegamy jedynie konieczność wykupienia kolacji integracyjnej w sobotni wieczór, która odbędzie się przy grillu przy obsłudze kucharzy Zajazdu i z możliwością zakupu piwa z beczki.

Atrakcje

W sobotę pragniemy Państwa zaprosić na tradycyjny objazd po Borach Tucholskich o dł. ok. 80km. Po powrocie na bazę późnym popołudniem rozpoczniemy imprezę integracyjną. W programie przewidzieliśmy wiele konkursów, podczas których nasi milusińscy oraz dorośli uczestnicy będą mogli wygrać nagrody ufundowane przez naszych sponsorów. Zresztą Ci z Państwa, którzy już nas odwiedzali wiedzą, że nasi sponsorzy nie żałują funduszy na wartościowe nagrody takie jak profesjonalne zestawy kluczy, elektronarzędzia itp. W niedzielę oczywiście zapraszamy wszystkich chętnych bez ograniczeń do pochwalenia się swoimi pojazdami zabytkowymi  na XIV Wystawie Pojazdów Zabytkowych tradycyjnie w Miejskim Parku Rozrywki i Wypoczynku „Małpi Gaj” w Tucholi przy ul. Świeckiej. Na niedzielę zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w naszej imprezie, podczas której w asyście kilku tysięcy odwiedzających można pochwalić się swoimi pojazdami zabytkowymi. Rozpoczynamy punktualnie o godz. 10.00 (rejestracja uczestników od godz. 9.00), ok. 13.00 uhonorujemy laureatów i ok. godz. 14.00 przewidujemy zakończenie imprezy. Zapraszamy serdecznie do zgłoszenia swojego udziału.

Koszty

Wpisowe na Piknik dla załogi (kierowca + pilot) - 90 zł.


Zakwaterowanie (rezerwacja wyłącznie z organizatorem Wystawy (decyduje kolejność zgłoszeń) i płatne wyłącznie w bazie zlotu przy rejestracji) „Zajazd pod Jeleniem” – ilość miejsc ograniczona

 

Domek 4-osobowy z łazienką - 200 zł./dobę

Domek 5-osobowy z łazienką – 150 zł./dobę

 

Wyżywienie

Każdy uczestnik samodzielnie decyduje o możliwości wykupienia posiłków. W restauracji Zajazdu na bieżąco można będzie zamówić dania z karty. Pozostawiamy jednak Państwu możliwość wcześniejszego zamówienia posiłków na zgłoszeniu, po promocyjnych cenach, co restauracji pozwoli na sprawniejsze działanie kuchni w dniach imprezy i wydawanie posiłków bez konieczności oczekiwania. Wykaz i cennik posiłków poniżej. Zastrzegamy jedynie konieczność wykupienia kolacji integracyjnej w sobotni wieczór, która odbędzie się przy grillu przy obsłudze kucharzy Zajazdu i z możliwością zakupu piwa z beczki.

 

Rodzaj posiłku Dzień Cena od osoby
Kolacja przy ognisku Piątek bezpłatnie
Śniadanie szwedzki stół Sobota 12 PLN
Obiad 2 daniowy Sobota 20 PLN
Impreza integracyjna - Grill
(Piwo KEG płatne oddzielnie)
Sobota 25 PLN
Śniadanie szwedzki stół Niedziela 12 PLN


Wpisowe na XIV Wystawę Pojazdów Zabytkowych w dniu 05.07.2015 wynosi 20 zł. Dla zainteresowanych będzie możliwość zakupu koszulki okolicznościowej w cenie 25 zł.

Relacja z próbnego objazdu trasy po Borach Tucholskich TOKIS-PRESS TV

                                    PRZYJEŻDZAJCIE, LAS WAS POWITA A LUDZIE UGOSZCZĄ!!!