Tuchola 2021

Tucholskie Stowarzyszenie Pojazdów Zabytkowych DRAGON ma zaszczyt zaprosić Państwa po raz dziewiętnasty na naszą coroczną Wystawę Pojazdów Zabytkowych, którą w tym roku zaplanowaliśmy na 11. lipca. Wystawę poprzedzać będzie dwudniowy Piknik Rodzinny Miłośników Pojazdów Zabytkowych.


Kilka ważnych informacji:


- miejscem imprezy będzie, po kilkuletniej przerwie, Miejski Park "Małpi Gaj" u zbiegu ulic Usługowej i Świeckiej,


- rejestracji dokonujemy na miejscu, od godziny 9:00 w dniu wystawy,


- do udziału w wystawie dopuszczamy pojazdy wyprodukowane do 1980r, (młodsze, jeśli produkcja danego modelu trwała już w 1980r) wyjątkiem są pojazdy rodzimej produkcji i z tzw. boku wschodniego, dla których znosimy kryterium wieku,


- oficjalne rozpoczęcie XIX Wystawy Pojazdów Zabytkowych w Tucholi o godz. 10:00, w trakcie przyznamy nagrody w kilku kategoriach, jedna z kategorii to Nagroda publiczności. Zakończenie przewidujemy w okolicach godziny 14:00.


- imprezą towarzyszącą naszej wystawie, za sprawą klubu motocyklowego Aurochs będzie Motoserce, akcja motocyklistów, której głównym celem jest honorowe oddanie krwi na rzecz dzieci.


- wpisowe ustaliliśmy na 30zł od załogi, w cenie którego oferujemy oprócz świetnej atmosfery zestaw upominków z pamiątkową koszulką. Z wpisowego zwolnione są wszystkie pojazdy wyprodukowane przed 1945 rokiem.