XXI Wystawa Pojazdów Zabytkowych

     W niedzielę 9 lipca zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w XXI Wystawie Pojazdów Zabytkowych Tuchola 2023, podczas której w asyście kilku tysięcy odwiedzających można pochwalić się swoimi pojazdami zabytkowymi. Rozpoczynamy punktualnie o godz. 10.00 (rejestracja uczestników od godz. 9.00), w Parku Zamkowym (za Urzędem Miejskim, wjazd od ul. Ogrodowej). 


Na udział w niedzielnej wystawie nie jest wymagane wcześniejsze zgłoszenie. Rejestracji dokonujemy na miejscu, przy wjeździe. Zapraszamy właścicieli zabytkowych jednośladów, osobówek, ciągników jak i pojazdów specjalnych czy militarnych. Do udziału dopuszczamy pojazdy produkowane do 1980r (nowsze, jeśli dany model był już produkowany w 1980r) oraz polskie i tzw. bloku wschodniego bez ograniczeń wiekowych. W tym roku wpisowe ustaliliśmy na 50zł od załogi. W tej cenie oferujemy zestaw akcesoriów wraz z pamiątkową okolicznościową koszulką i oczywiście mile spędzony czas wśród pasjonatów klasycznej motoryzacji. Z powyższej opłaty zwolnione zostają pojazdy poniżej 1945 roku produkcji.


Pełną gastronomię zapewni nam sprawdzony partner Griil&Barbecue.

Podczas wystawy przyznamy wyróżnienia w kilku kategoriach. Wręczenie nagród planujemy po godzinie 13:00. Jedną z nich przyznaje publiczność. Inna to  "Mistrz elegancji" - zachęcamy więc do zaprezentowania się w stroju z epoki.Do zobaczenia 9 lipca w Tucholi!