18. Wystawa Pojazdów Zabytkowych

     

     W niedzielę 14 lipca teren wokół tucholskiego Urzędu Miejskiego stanie się areną dużego motoryzacyjnego wydarzenia. Park Zamkowy w całości opanują wszelkiej maści pojazdy zabytkowe, zaś parking przed budynkiem magistratu za sprawą klubu motocyklowego Aurochs zapełni się współczesnymi motocyklami w ramach akcji Motoserce, której głównym celem jest honorowe oddanie krwi na rzecz dzieci.

     

     Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w XVIII Wystawie Pojazdów Zabytkowych, podczas której w asyście kilku tysięcy odwiedzających można pochwalić się swoimi "perełkami". Rozpoczynamy punktualnie o godz. 10.00 (rejestracja uczestników od godz. 9.00), w Parku Zamkowym (za Urzędem Miejskim, wjazd od ul. Ogrodowej). Na udział w niedzielnej wystawie nie jest wymagane wcześniejsze zgłoszenie. Rejestracji dokonujemy na miejscu, przy wjeździe. Zakończenie imprezy planujemy ok. godziny 14:00. Wręczymy wtedy wyróżnienia i nagrody dla właścicieli pojazdów w kilku kategoriach.

Zapraszamy właścicieli zabytkowych jednośladów, osobówek, ciągników jak i pojazdów specjalnych czy militarnych. Do udziału dopuszczamy pojazdy mające przynajmniej 30 lat oraz polskie bez ograniczeń wiekowych. 

W tym roku wpisowe ustaliliśmy na 30zł od załogi. W tej cenie oferujemy pamiątkowy zestaw akcesoriów wraz z koszulką, posiłek i oczywiście mile spędzony czas wśród pasjonatów klasycznej motoryzacji. Z powyższej opłaty zwolnione zostają pojazdy poniżej 1945 roku produkcji.