The Distinguished Gentleman's Drive 2022

Kilka fotek z The Distinguished Gentleman's Drive 2022, w którym mieliśmy swoją reprezentację (Przemek z córką). Po raz pierwszy impreza zorganizowana została w Bydgoszczy (obok Warszawy i Krakowa) i od razu spotkała się ze sporym odzewem. Ideą tej ogólnoświatowej akcji jest zwrócenie uwagi i zbiórka funduszy na rzecz badań i programów dotyczących zdrowia mężczyzn. W tym celu elegancko ubrani kierowcy i ich pasażerowie poruszają się klasycznymi pojazdami w ruchu miejskim. 
Słowa uznania dla stowarzyszenia Miłośnicy Klasycznej Motoryzacji, które podjęło się organizacji wydarzenia. Dopięte było wszystko na "ostatni guzik". Odprawa odbyła się w przed Pałacem w Ostromecku, a trasa przejazdu wiodła przez Fordon i Stare Miasto w Bydgoszczy do Koronowa, gdzie mogliśmy zwiedzić nietuzinkowe pięknie wyremontowane Liceum Ogólnokształcące. Kolejny przystanek to Rodzinny Port Jachtowy Tazbirowo nad Zalewem Koronowskim, a na zakończenie finał imprezy w Klubie Jeździeckim Deresz. 
Gościem specjalnym i zarazem uczestnikiem bydgoskiego DGR był prof. dr hab. n. med. Tomasz Drewa Prezes Polskiego Towarzystwa Urologicznego.

Na uwagę zasługuje fakt, że uczestnikom bydgoskiej edycji udało się zebrać najwięcej funduszy w kraju.