XVI Wystawa Pojazdów Zabytkowych

Zaproszenie na Zlot i XVI Wystawę

Pojazdów Zabytkowych

Tuchola 7-9 lipca 2015r.


      Jako organizator Tucholskie Stowarzyszenie Pojazdów Zabytkowych DRAGON ma zaszczyt zaprosić państwa po raz szasnasty na zlot miłośników zabytkowych pojazdów. Tegorczną imprezę zaplanowaliśmy na 3 lipcowe dni i będzie miala ona charakter rodzinnego pikniku. Bazą zlotu będzie Zajazd "Pod Jeleniem" w Rudzkim Moście gdzie do dyspozycji mamy domki i pole namiotowe oraz pokoje hotelowe i restaurację. Zapraszamy już w piątek, 7 lipca. Na sobotni poranek zaplanowaliśmy rajd krajoznawczy według itinera po bardzo malowniczej trasie przez okalające nas Bory Tucholskie. Po powrocie rozpoczniemy imprezę integracyjną w programie której przewidzieliśmy najróżniejsze konkurencje zarówno dla dorosłych jak i dzieci, a także ognisko i muzykę na żywo.

     Zlot kończy tradycyjna niedzielna wystawa, która w tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym odbędzie się z Parku Zamkowym za Urzędem Miejskim.

 

Zapisy na zlot zaczniemy przyjmować z początkiem kwietnia. Na udział w wystawie nie jest potrzebne wcześniejsze zgłoszenie, rejestracja prowadzona będzie na miejscu.

 

Dalsze szczegóły imprezy będziemy niebawem sukcesywnie dodawać.