XIX Wystawa Pojazdów Zabytkowych

Zaproszenie na 

Piknik Rodzinny Miłośników Pojazdów Zabytkowych 
 i XIX Wystawę Pojazdów Zabytkowych - Tuchola 8-11 lipca 2021 r.
            Pragniemy Państwa zaprosić już po raz dziewiętnasty do Tucholi, stolicy Borów Tucholskich, na imprezę skierowaną do wszystkich miłośników zabytkowej motoryzacji. W tym roku chcielibyśmy zaproponować uczestnikom trochę zmienioną formułę, a mianowicie spotkanie - Piknik Rodzinny Miłośników Pojazdów Zabytkowych rozpocząć już w czwartek 8. lipca, a piątek i sobotę spędzić w trasie poznając urokliwe zakątki naszego regionu w formie turystycznego rajdu. Zapraszamy Was z całymi rodzinami, bowiem chcemy, aby to była impreza rodzinna, w której coś ciekawego znajdą dla siebie zarówno miłośnicy pojazdów jak i członkowie ich rodzin, a szczególnie dzieci. Bazą zlotu tradycyjnie będzie ośrodek „Nad Brdą” (dawniej „Pod Jeleniem”), gdzie mamy do dyspozycji komfortowe nowe domki oraz pole namiotowe. Jako organizatorzy stawiamy na kameralny charakter pikniku, tak aby w pełni zapewnić bezpieczeństwo uczestników i pojazdów. Na udział w imprezie konieczna będzie wcześniejsza rejestracja. Z uwagi za panującą epidemię, czekamy na rozwój sytuacji, a przyjmowanie zgłoszeń chcemy odsunąć w czasie i rozpoczniemy ją w czerwcu.

         

           Niedziela 11. lipca to XIX Wystawa Pojazdów Zabytkowych w Tucholi, która tradycyjnie jest oddzielną, niezależną od Pikniku imprezą. Zapraszamy wszystkich właścicieli i miłośników zabytkowej motoryzacji. Na wystawę nie trzeba się rejestrować wcześniej, dokonujemy tego na miejscu.

        

         Szczegóły będziemy systematycznie dodawać, mamy nadzieję, że Covid do tego czasu ustąpi i pozwoli nam się spotkać w zaplanowanej formie.


Do zobaczenia w lipcu!